Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
799.900 Ft (629.843 Ft + ÁFA)
Menny.:db
Cikkszám: NPXBL35R
Elérhetőség: Előrendelhető
Nem értékelt
Gyártó: HIKMICRO

Nocpix Bolt L35R hőkamera céltávcső

799.900 Ft (629.843 Ft + ÁFA)
Menny.:db
Kívánságlistára teszem

Leírás és Paraméterek

Magyarországon és az EU országaiban a célzásra alkalmas éjjellátó és hőkamera termékek, de különösen a céltávcső termékek kereskedelme, birtoklása, valamint (pl. vadászati célú) használata korlátozott, esetenként tiltott. Kérjük tájékozódjon az adott országban érvényes szabályozásról és kövesse annak változásait.

Nocpix BOLT L35R – Hőkamera céltávcső beépített LRF-fel és ballisztikai számítással

Láss tisztán, azonosíts pontosan

A homályos képek és a célpontok félreismerése mindig is komoly kihívás volt a hőkamera-használók számára – különösen sötétben. Ezért van, hogy a BOLT alapfelszereltségeként működik a Reality+ mesterséges intelligencián alapuló képfeldolgozó rendszer, amely éles és tiszta képet biztosít még extrém környezetben is.
A Reality+ képmotor segítségével a BOLT kiválóan kiemeli a vizuális részleteket, és megbízhatóan támogatja a célpontok pontos felismerését

Kompakt kialakítás

A BOLT kialakítása rendkívül könnyű és kompakt, mindössze 880 gramm és a klasszikus 30 mm-es tubus kialakítás miatt egyszerűen felszerelhető hagyományos szerelékkel.

Beépített 1200 méteres lézeres távolságmérő és ballisztikai kalkuláció

Kezdő vadászok gyakran tévesen becsülik meg a távolságokat, de még a tapasztaltak is könnyen félremérnek – különösen éjjel. Ezért került a BOLT-ba beépített 1200 méteres lézeres távolságmérő (LRF), amely pontos távolságadatokat ad, így jelentősen növeli a lövések pontosságát.
A készülék új ballisztikai számítási rendszert is tartalmaz, amely a fegyvered profilját és a belövési adatokat kombinálja – ezzel előnyt biztosít a terepen, még nehezebb lövések esetén is.

Hosszú üzemidő

A BOLT kettős áramforrás-rendszerrel készült: egy beépített 5000 mAh-s akkumulátorral, valamint egy cserélhető 18650-es tartalék akkumulátorral.
Ennek köszönhetően nincs több megszakítás, nincs több elvesztegetett lehetőség – csak folyamatos készenlét, mindig.

Okos felszerelés, személyre szabott vadászat

A készülék testreszabható célkereszt-beállításokat és adaptív képmegjelenítést kínál. Nincs többé felesleges színpaletta – mostantól az adott helyzethez igazíthatod a beállításokat, valós időben. Így minden vadászat hatékonyabb, tudatosabb és személyre szabottabb.

Strapabíró kialakítás, megbízható teljesítmény

A 30 mm-es tubus szerkezet nem tűri a kompromisszumot. A BOLT alumíniumötvözet házzal készült – masszív, mégis könnyű, és ergonomikus.
Minden készülék szigorú terepteszteken és visszarúgási szimulációkon megy keresztül, hogy biztosan megőrizze a beállításokat és a képminőséget – még zord körülmények között is.

Figyelem, amennyiben Ön ezt a terméket megrendeli, úgy elfogadja a következő feltételeket, ill.  megrendelésével tudomásul veszi a tájékoztatást:

Az 1996. évi LV. törvény 37/A. § (1) bekezdés 11. pontja szerint tiltott eszköznek minősülnek az elektronikus képnagyítóból vagy képátalakítóból álló, éjszakai lövésre alkalmas célzóeszközök. Ezen eszközöket csak olyan vadászterületen használhatja a vadász vadászata során, amelyen a vadászatra jogosult külön kérelmére a vadászati hatóság ezt engedélyezte, ott is kizárólag a törvényben engedélyezett vadfajokra.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Az oldal tetejére